24. septembris, 2023

Vārda dienu svin: - šodien ir

Xapo – drošais bitcoin maks (+pluss bezmaksas 10€ (10$) iegūšana)

Xapo ir Honkongā bāzēts uzņēmums, kas nodrošina bitcoin kriptovalūtu drošu glabātuvi, kura tika dibināta 2014. gada martā. Xapo tika dibināts ar mērķi padarīt bitcoin valūtu drošāku un pieejamāku it katram. Kā arī Xapo uzņēmumam, ir arī meitasuzņēmums, kurš atrodas Kalifornijā, ASV ar nosaukumu Xapo Holding Limited.

Iespēja katram izveidot krājkonta glabātuves funkciju, kurā jūs varat krāt savu bitcoin vairākos kriptogrāfijas drošības slāņos. Tā iekrāt un pasargāt savus bitcoin ilgtermiņā.

2014. gada aprīlī Xapo ieviesa debetkarti, kura tradicionālās valūtas vietā tiek, izmantota bitcoin apmaksa. Tas nozīmē kad bitcoin automātiski veic konvertēšanu naudas izņemšanas vai pirkuma brīdī uz tradicionālo valūtu. Vienīgi šī karte jau kādu laiku ir pieejama tikai Amerikas pilsoņiem. Pašlaik Latvijā mēs varam izmantot pārskaitījumu iespēju uz savu bankas kontu.

Xapo glabātuve sastāv no fiziskiem serveriem, kas atrodas visā pasaulē un, pēc uzņēmuma teiktā – tas tiek aizsargāts ar biometrisko skeneru piekļuvi 24/7 stundu videonovērošanu un bruņotiem apsargiem. Uzņēmums apgalvo, ka Xapo “ir pirmā bitcoin glabātuve, kas ir pilnībā aizsargāta un apdrošināta pret hakeriem un bankrotiem”.

2014. gada augustā Xapo paziņoja, ka ir savācis 20 miljonus ASV dolārus, lai vēl vairāk uzlabotu savus drošības pasākumus. 

Xapo ir iespēja ne tikai papildināt savu maku ar bankas starpniecību, bet arī papildināt savu kontu izmantojot Neteller vai Skrill ar nelielu komisijas maksu. Bet ar bankas SEPA pārskaitījumu to variet veikt bez papildus maksu.

Ja tev liekas interesanti, tas arī nav viss Xapo jauniem klientiem, kas pievienojas ar mūsu pietiekumu adresi iespēja iegūt 10€ (10 $) bonusā, kā jaunam klientam ja pirmo depozītu kontā pievienosi vismaz 100€ (100$). Tā ir dāvana par to, kad esam ieteikuši Tevi pievienoties Xapo pulkam.

Lai pievienotos Xapo makam būs nepieciešam android vai Iphone viedierīce. Pārbaudīt savu uzkrājumu un maku varēsi arī no datora, izmantojot vieglu jaunās paaudzes pieslēgšanas metodi caur savu mobilo QR skenēšanu caur Xapo app (Web login).

Izmanto šo linku caur viedierīci, lai iegūtu 10€ bez maksas:

Bonusa nosacījumus iesakām izlasīt šeit: Kas ir Bonusa Projekti?

About Administrators

Apskatiet arī

VISION valūtas portfelis + maks un VSN monētas katru dienu bezmaksas.

Vision maks ir ļoti unikāls ar daudzām labām un vienkāršām funkcijām. Šo aplikāciju esam testējusī …

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *