24. septembris, 2023

Vārda dienu svin: - šodien ir

VISION valūtas portfelis + maks un VSN monētas katru dienu bezmaksas.

Vision maks ir ļoti unikāls ar daudzām labām un vienkāršām funkcijām. Šo aplikāciju esam testējusī vairākus mēnešus un esam ļoti apmierināti, īpaši par labiem bonusiem, ko sniedz tieši viņu aplikācijas VSN marķiera monēta. Vienīgi šobrīd viņu monētu varam tikai pirkt vai pārdodot divās TRON biržās pērkot, vai pārdodot ar TRON monētu.

Īsumā – TRON ir alternatīva kripto montēta ar ļoti mazām komisijas pārskaitījuma maksām.

Bet vienmēr ir jāsaprot tas, kad monēta ir ļoti jauna un vērtība var ļoti strauji manīties!!! Unikāli šai aplikācijai ir tas, kad katru dienu VSN var iegūt bez maksas 1 – 80 VSN monētām. Bet vajag katru dienu ieiet aplikācijā un to apstiprināt. Vidēji viena monētas cena ir 0.08 – 0.20$, kā arī vari nopelnīt 18% – 25% gadā no saviem turētiem VSN monētām Tie ir diez gan labi % ko var iegūt ik viens.

Lai piedalītos VSN bonusā jums vajag pievienoties caur mūs ielūguma adresi

https://app.vision-crypto.com/ref/66wk

Pievienojieties caur savu veidierīci.

Un ieskaitīt savā Vision makā Bitcoin un Ethereum vismaz 10$ vērtībā un to turiet makā, tādā veidā jūs apstiprināt savu maku kā aktīvu lietotāju un saņemsiet jau 1 VSN katru dienu +18% no saviem VSN. Vēlies vārāk informāciju tieši, kā nopelnīt vairāk VSN sāc to lietot un visa informācija būs tur dota. Jo tur ir vairāk iespēju, kā pelnīt vairāk.

Kriptovalūtas portfelis – Iegūstiet pārskatu par savu kripto valūtām.

Portfelī tiek piedāvāts pilnīgs pārskats par jūsu kripto valūtām, kas parādīsies pašaprēķinu diagrammā. Tas parāda, kurā brīdī jums ir zaudējumi un ieguvumi no ieguldījumiem.

Šo portfolio vari izveidot pats manuāli vai sinhronizējot pats ar saviem esošiem makiem.

Kriptovalūtas maks

Vision piedāvā savu integrēto daudz-ķēžu maku, kas ļauj nosūtīt un saņemt kripto valūtas. Konta atlikumu, kas pievienots darījumiem, tiek sinhronizēts vienlaikus ar jūsu izvēlēto portfeli.

 

Apmainiet savas valūtas

Izmantojot >Exchange< funkciju, jūs ļoti īsā laikā varat apmainīt savu valūtu dažādās valūtās. Vision atbalsta BTC, ETH, LTC, USDT, TRX, DOGE, TUSD, CRO, MCO un daudz citas monētas.

 

Lejuplādēt aplikāciju varat caur linku

https://app.vision-crypto.com/ref/66wk

Bonusa nosacījumus iesakām izlasīt šeit: Kas ir Bonusa Projekti?

About Administrators

Apskatiet arī

Xapo – drošais bitcoin maks (+pluss bezmaksas 10€ (10$) iegūšana)

Xapo ir Honkongā bāzēts uzņēmums, kas nodrošina bitcoin kriptovalūtu drošu glabātuvi, kura tika dibināta 2014. gada martā. …

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *