3. June, 2023

Vārda dienu svin: - šodien ir

Mēs Veidi.LV parādam, citu skatījumu uz interneta vidi.

Kas īsti mēs esam – Veidi.LV? Katru gadu domājam, kā attīstīt šo projektu un sapratām, kad ir īstais laiks, kad mainīt skatījumu uz interneta vidi. Kā to īsti saprast? Ļoti vienkārši mēs vairākus gadus veicam pētījumus internetā par dažādiem projektiem un ne tikai, lai sniegtu priekš-skatu no mūsu viedokļa par iespējām internetā.

Mēs esam ieguldījuši daudz līdzekļu, lai izpētītu dažādas iespējas internetā. Mums pirms pievienojam kādu rakstu, vajag pārbaudīt, vai šīs lietas strādā un vai ir nozīme ieteikt to citiem. Kā jau daudzi zina internetā, ir daudzas nedrošas lietas un daudz krāp-niecīgas shēmas, bet nevajag uztvert, kad tādas ir visas un to vēlamies mēs parādīt tieši jums.

Mēs varam ieteikt un parādīt daudz dažādas iespējas, bet ne vienmēr mēs varam būt 100% droši par katru uzņēmumu. Tāpēc mēs cenšamies pievienot iespējamākās un drošākos sistēmas. Kaut arī ir jāsaprot, kad jeb kurš uzņēmums var bankrotēt un būt nepilnīgs.

Ir daudzi raksti, kurus mēs jau esam pievienojuši pirms vairākiem gadiem, un šie pievienotie rakstu uzņēmumi, vel joprojām strādā, bet daži ar citiem nosacījumiem. Tas liecina, kad lielāko daļu mūsu pētījumi strādā ilgtermiņā.

Kāds ir mūsu mērķis? Mērķis ir parādīt sabiedrībai iespējas, kā arī strādāt ar šīm iespējam kopā, dalīties un kopā mācīties, kā arī atbalstīt mūsu projektu, izmantot iespējas, un mēs palīdzēsim Jums pilnveidoties kopā ar mums.

Vai ticat? Mēs ar Jums esam jau kopā gandrīz 6 gadus. Veidi.LV lapa tika dibināta 16.06.2014. Bet šajā datumā vel nebija lapai mērķis, bet no 2020. gada, mēs to mainīsim kopā ar Jums.

Ar labiem vēlējumiem, Veidi.LV administrācija.

About Administrators

Apskatiet arī

Veidi.lv informē visus par globālu hakera uzbrukumiem interneta sociālā vidē. 

Veidi.lv informē visus par globālu hakera uzbrukumiem interneta sociālā vidē. 2017. gada decembrī, internetā tika …

Leave a Reply

Your email address will not be published.