24. septembris, 2023

Vārda dienu svin: - šodien ir

Labumi no Lyoness

Saņemt labumu par katru pirkumu

Kā tas darbojas? Vienkārši: Lyoness piedāvā unikālu tīklu, kas sastāv no veikalu ķēdēm, MVU un interneta lojalitātes partneriem, kuri visā pasaulē dažādās nozarēs piedāvā izdevīgi iepirkties. Tādējādi dalībnieki šobrīd var iepirkties pie 39 000 lojalitātes partneriem un 5 000 interneta lojalitātes partneriem, lai izmantotu savas Cashback priekšrocības.

Cashback

Par katru pirkumu dalībnieks savā skaidras naudas kontā saņem līdz 2% Cashback, tādējādi uzkrājot nemitīgi pieaugošu summu savā skaidras naudas kontā. Tiklīdz ir sasniegti 8 LVL, tie bez jebkādiem atskaitījumiem tiek pārskaitīti uz dalībnieka privāto bankas kontu.

Draudzības prēmija

Iesakiet Lyoness! Esot ieteicējs Jūs saņemsiet 0,5% no ieteiktā dalībnieka veiktajiem pirkumiem (tiešā ieteicēja prēmija). Ja šis dalībnieks tālāk iesaka Lyoness jaunam dalībniekam, Jūs saņemsiet vēl 0,5% no jaunā ieteiktā dalībnieka (netiešā ieteicēja prēmija)!

 Pievienoties Lyoness komandai: Lyoness.net

!!!Atceries to kad šī piedāvājuma nosacījumi nav atkarīgi no mums, jeb kurā brīdī piedāvājuma nosacījumi var mainīties – mēs rakstus pievienojam tajā brīdi kurā ir aktīvs tieši šis piedāvājums. Mēs neatbildam par to ja piedāvājuma nosacījumi ir mainīti, jo šī raksta piedāvājums nav nekāda saistība ar Veidi.lv. Pirms reģistrējaties pārliecinieties vai piedāvājums vel ir spēkā sazinoties ar mums vai saitā kurā reģistrējaties.!!!

About Administrators

Viens komentārs

  1. Lyoness ir ļoti laba lieta. Īpaši dodoties uz ārzemēm – saņemsiet atlaides arī tur!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *