3. June, 2023

Vārda dienu svin: - šodien ir

Kādu laiku Lyoness pārdevējas par Cashback world

Kā jau katrs uzņēmums pilnveidojas dažādos veidos, tā arī Lyoness, no brīža kad esam pievienojušu pirmo rakstu par Lyoness, tā uzņēmums ir ļoti attīstījies, daudzos dažādos veidos. Pirmais ir nosaukumu un dizainu maiņa – šobrīd nosaukums mainīts uz Cashback world tulkojumā būtu ,Naudas apmaksa pasaulē, kā arī logo ietilpst noskumu pirmie burti CB, bet tas arī nav viss, ļoti strauji Cashback ir attīstījies ar uzņēmuma piesaisti un tagad var izmantot ļoti daudzos veikalos visā Latvijā un pasaulē.

Kas ir Cashback?

Kā Cashback World dalībnieks Jūs saņemsiet līdz 5% Cashback par katru pirkumu, ko veiksiet pie kāda no lojalitātes partneriem. Šis Cashback ir redzams Jūsu Cashback World mājaslapas profilā, kur Jūs to varat jebkurā brīdī pārbaudīt. Tiklīdz Jūs sakrāsiet vismaz 5 EUR Cashback no saviem pirkumiem un pievienosiet savu bankas konta informāciju sadaļā “Mani iestatījumi”, šī summa tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu. Atkarībā no Jūsu valsts un reģistrācijas datuma, Jums var būt arī iespēja uzkrāt šo summu un izmantot eVoucher kuponu iegādei.


Kā iepirkties ar Cashback World un saņemt iepirkšanās priekšrocības?

Lai saņemtu iepirkšanās priekšrocības, Jūs varat iepirkties pie lojalitātes partneriem, izmantojot savu Cashback karti, vai iepirkties internetā mūsu pie mūsu tiešsaistes lojalitātes partneriem. Lojalitātes partneru sarakstu un pieejamās iepirkšanās priekšrocības atradīsiet, izmantojot meklēšanas funkciju.

Lai uzzinātu vel vairāk varat pievienoties priekšrocībām caur mums un mēs Jums palīdzēsim, vai pievienojaties caur piesaistes adresi un aplūkojiet priekšrocības paši.

Piesaistes adrese: https://cbw.to/y56rxz

About Administrators

Leave a Reply

Your email address will not be published.