3. June, 2023

Vārda dienu svin: - šodien ir

Veidi.lv informē visus par globālu hakera uzbrukumiem interneta sociālā vidē. 

Veidi.lv informē visus par globālu hakera uzbrukumiem interneta sociālā vidē.

2017. gada decembrī, internetā tika publicēta masveida datu bāze, kurā ir atrodami 1.4 miljoni dažādu lietotājvārdu un paroļu. Šajā datu bāzē ir atrodamas paroles no tādiem interneta resursiem kā Last.FM, Bitcoin, Pastebin, LinkedIn, MySpace, Netflix, Zoosk, Badoo, RedBox, arī no dažādām spēlēm, piemēram, Minecraft un Runescape, vietnēm Anti Public, Exploit.in un daudzām citām. Iesakām neizmantot vienu un to pašu paroli vairākos sociālos tīklos īpaši tie, kas izmanto internetu lai veiktu maksājumus. Inbox.lv jau brīdināja par šo visus savus lietotājus. Kā arī mūsu veidi.lv komandai ir nelieli hakeru uzbrukumu dēļ ar paroļu noplūdu guvām sīkus zaudējumus pašu neuzmanības dēļ. Tāpēc sākām domāt, kad tas ir ļoti nopietni un vēlamies informēt par to visus. Iesakām izmantot divpakāpju verifikācija paroles aizsardzību kur vien iespējams un neizmantot visos sociālos tīklos vienu un to pašu paroli.

Lūdzu retvītojiet šo ziņu, lai visi zina un tas ir ļoti nopietni, lai citi neizmanto ļaunprātīgi tavu informāciju un tavas paroles pret jums.

About Administrators

Apskatiet arī

Šveices Swissquote centralizētā bankā varēs glabātā KriptoMonētas

Tiešsaistes banku un tirdzniecības grupa Swissquote darbība šogad uzsāk šifrēšanas pakalpojumu. Šveices uzņēmums paziņoja piektdien, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.