02162020Vārda dienu šodien svin: - šodien ir

GetChange piedāvā bezmaksas maku un VISA karti (+pluss iespēju iegūt 10€ bezmaksas)

xChange AS ir Igaunijas kompānija jau no 2016. gada un jau 28 valstīs ir vairāku tūkstošu klienti. Kompānijā ir ļoti liels atbalsts no vairākām citām lielām kompānijām, kā Swedbank, DHL, taxify, Rakuten un citām.

Kompānja ir unikāla ar savu aplikāciju Android un iPhone viedierīcēm, piedāvā aplikāciju kurā var bez maksas pirkt un pārdot vairākas kriptovalūtas (Crypto), kā piemēram Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple (XRP) un Dash, bet cik zinām tas ir tikai sākums.

Kā arī kompānija – piedāvā ne tikai pirkt un pārdot kriptovalūtas, bet tos izņemt bez maksas, kā arī pārdodot uz eiro valūtu un to bez maksas vari izņemt arī uz savu bankas kontu, bet tas arī vel nav viss no 30. septembri pilnīgi bez maksas var pasūtīt VISA karti ar kuru vari uzreiz jau iepirkties, un nevajadzēs tavu naudu skaitīt uz savu bankas kontu.

Un ir vel viens īpašs piedāvājus ko varat izmantot tikai caur mūsu ielūgumu adresi; iegūt 10€ Bitcoin pilnīgi bez maksas! Kā tos iegūt – pirmkārt Jums vajadzēs reģistrēties caur mūsu ielūguma adresi un iesniegt dokumentus, kad dokumenti būs apstiprināti jums vajadzēs ieskaitīt pirmo depozītu vismaz 100€ līdz ko depozīts ienāks saņemsiet 10€ Bitcoin kā jauno klientu dāvanu – kuru variet uzreiz jau izmantot. Un ja vēlaties variet arī visu naudu uzreiz izņemt nav nekādi citi nosacījumi uz tā.

Izmanto šo linku caur savu Android vai iPhone talruni, lai iegūtu 10€ bez maksas: https://change.gifts/r/aigarsl6005

Atceries to kad šī piedāvājuma nosacījumi nav atkarīgi no mums, jeb kurā brīdī piedāvājuma nosacījumi var mainīties – mēs rakstus pievienojam tajā brīdi kurā ir aktīvs tieši šis piedāvājums. Mēs neatbildam par to ja piedāvājuma nosacījumi ir mainīti, jo šī raksta piedāvājums nav nekāda saistība ar Veidi.lv. Pirms reģistrējaties pārliecinieties vai piedāvājums vel ir spēkā sazinoties ar mums vai saitā kurā reģistrējaties. 

Share Button

Ieteikt citiem

Jaunākie raksti

Atstāj atbildi

Pievienot komentāru