8. December, 2021

Vārda dienu svin: - šodien ir

Aplikācija – kurā Bitcoin Cash par brīvu.

Labākais veids, kā iegūt nedaudz sev bezmaksas Bitcoin Cash, vienā no ilgi darbojošā bezmaksu mobilo lietotnes aplikācijā!

Šo aplikācijas spēli ir patiešām viegli spēlēt, kura sniedz lielisku atlīdzību katru stundu un papildus prēmijas! Līdz ko sakrāsiet 10,000 BCH satoši, tad vienu reizi nedēļā, tiks izmaksāti tieši uz jūsu Bitcoin Cash maku.

Tiešām iespēja izmantot šo lietotni savā telefonā, kad ir garlaicīgi, bet par to vēlies kādu mazu prieciņu sev. Kā arī iespēja, nedaudz iekrāt sev Bitcoin Cash monētas, savā maciņā.

Informācijai – lai ar šo aplikāciju iegūtu monētas, vajadzēs atļaut aplikācijai rādīt reklāmas, kad spēlēsiet šo aplikācijas speli.

Kur iegūt Bitcoin Cash bezmaksas maku? Vairat izvēlēties Coinbase tiešsaistes maku, par to lasat nospiežot klikšķi – Lasīt šeit!!

Free Bitcoin Cash aplikāciju varat lepjuplādēt – caur savu viedtālruni nospiežot uz šo linku: https://bitcoinaliens.com/?ref=267480&game=7&pf=2

Bonusa nosacījumus iesakām izlasīt šeit: Kas ir Bonusa Projekti?

About Administrators

Apskatiet arī

Xapo – drošais bitcoin maks (+pluss bezmaksas 10€ (10$) iegūšana)

Xapo ir Honkongā bāzēts uzņēmums, kas nodrošina bitcoin kriptovalūtu drošu glabātuvi, kura tika dibināta 2014. gada martā. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *