24. septembris, 2023

Vārda dienu svin: - šodien ir

Ai.marketings | MarketBot  (Dāvana +50$)

 

Ai.marketing | MarketBot 

Ai.Marketing ir uzņēmuma Wexford Alliance Limited tiešsaistes reklāmas platforma, kurā ir caurspīdīgs uzņēmums, kas reģistrēts 2017. gada 2. maijā un nodarbojas ar zinātniskiem pētījumiem, mākslīgo intelektu un interneta mārketingu. Ai marketing vietne darbojas ar mākslīgo intelektu (robotu), ko sauc par tirgus robotu.

Kā darbojas Ai.Marketing?

Ai.Marketing piedāvā reklamēties saviem klientiem (agregatoriem), izmantojot Marketbot, saņemot komisijas maksu naudas atmaksas veidā.

Agregatori ir lielie partneruzņēmumi, piemēram, Microsoft, Samsung, eBay, Aliexpress, un citi. Šie apkopotāji ir par dažādām tēmām, piemēram: IT, ceļojumi, tūrisms, interneta veikali, apģērbs, sports, mūzika, veselība, skaistums utt.

Naudas atmaksas procenti dažādiem apkopotājiem atšķiras. Uzņēmumi, kas pārdod produktus, piedāvā 1,5% – 15%, savukārt tie, kas piedāvā pakalpojumus, naudas atmaksu veidā no 15% līdz 65%.

Kā darbojas Ai.Marketing robots (marketbot)?

Robots analizē tendences sociālajos medijos un meklēšanas rezultātos. Analizētie rezultāti tiek izmantoti, lai atlasītu reģionālā popularitāti gūstošos atslēgvārdus un tendences.

Produkti un programmas, kas atbilst tendencēm, ir savienotas ar naudas atmaksas programmām daudzās vietnēs. Pēc tam mārketinga komanda izlaiž reklāmas Google, Yandex Direct, Instagram, Facebook un citās interneta platformās. Robotam ir 48 stundu palaišanas periods, kurā viņš sāk darbu.

Kad klienti, kas no izliktām reklāmām iegādājās produktus vai pakalpojumus, jūs saņemat atmaksu. Un šī naudas apmaksa (Cahback) tiks apstiprināta tikai tad, kad būs pagājis apkopošanas termiņš.

 

Kā saņemt dāvanu karti 50 USD vērtībā?

Pirms investēt Ai.Marketing un gūt ienākumus, jums būs jāreģistrējas, izmantojot saiti. Izmantojiet šo saiti https://ai.marketing/en/campaign/j1kr4sduyc, kas ļauj iegūt dāvanu kuponu 50$ vērtībā par savu reklāmas budžetu pēc reģistrēšanās.

1. darbība
1. darbība 
2. darbība 
2. darbība 
3. darbība 
3. darbība

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finansējiet savu tirgus robotu

Ai.Marketing ļauj finansēt reklāmas kampaņas dažādiem tā apkopotājiem. Minimālais ieguldījums ir USD 10, lai iegūtu minimālu peļņu 25%–35% apmērā no jūsu reklāmas budžeta.

Tādējādi ar katru klienta preces vai pakalpojuma pirkumu; jūs saņemat 55% no naudas atmaksas un Ai.Marketing platformā 45%. Tā ir abpusēji izdevīga situācija. Apkopotāji saņem bezmaksas reklāmu par saviem piedāvājumiem, jūs un tirgus robots saņemat naudas atmaksu.

Nauda, kuru jūs saņemat no reklāmām sākumā, ir neapstiprināta un tā tiks apstiprināta tikai pēc apstiprināšanas perioda, kas svārstās no 16 līdz 83 dienām un ir atkarīgs no viena apkopotāja. Apstiprinātā naudas atmaksa ir nauda, ​​ko varat izņemt vai atkārtoti ieguldīt savā Marketbot.

Kas ir tirgus robots

Iepērkoties internetā, var gadīties, ka viens vai vairāki klienti neapstiprina savus pirkumus, atceļ rezervācijas, saņem bojātas preces. Šādā gadījumā partneru vietnes parasti atmaksā naudu klientiem, un naudas atmaksas apkopotāji neapstiprina jūsu kontā ieskaitītās summas un neizdzēš līdzekļus.

MarketBot Protect fonds ir izveidots, lai iejauktos un izmaksātu jums neapstiprinātas ieskaitītās summas. MarketBot Cashback Protect opcija ļauj pārvaldīt reklāmas kampaņas, neuztraucoties par to, ka klienti atceļ pakalpojumus.

Tādējādi ai.marketing saņemtie 45% naudas atmaksas galvenokārt veido uzņēmuma ienākumus. Šie līdzekļi tiek izmantoti pamatdarbības segšanai un MarketBot Protect fonda atbalstam.

Pirkumi ar atlaidēm

Varat arī nopelnīt naudu, iepērkoties tieši Ai.Marketing partneru vietnēs, un saņemt naudu atpakaļ. Lai gūtu labumu no tā, jums būs jāģenerē atmaksas saite uz šo vietni Marketbot un pēc tam jānovirza uz partnera vietni, lai veiktu pirkumu. Tiešsaistes naudas atgriešana atbalsts vairāk nekā 20 000 vietnēs.

Bezsaistes naudas atmaksa

Ja esat Ai.Marketing dalībnieks, jums ir iespēja iepirkties savos iecienītākajos vietējos veikalos un saņemt lielisku Cashback. Tādi veikali kā walmart, KFC, Carrefour, Mc Donald ļauj saņemt 1,5% atlaidi ikdienas izdevumiem.

Lai gūtu labumu no tā, dodieties uz savu Marketbot bezsaistes naudas atmaksas sadaļā. Pēc tam atlasiet savu reģionu un ievadiet pēdējos 4 ciparus kartē, kurā plānojat veikt pirkumus. Maksājot par pirkumiem ar šo karti, uzņemiet fotoattēlus un lejupielādējiet čekus. Pirkumi tiks parādīti sadaļā “Izpārdošana”, un atmaksa būs pieejama pēc pārbaudes perioda beigām.

Veiciet sponsorēšanu (ieteikumu

Ai Marketing ieteikumu programma ļauj jums dalīties dāvanu sertifikātā ar draugu un gūt labumu no 5% no reklāmas budžeta, kas piešķirts viņu tirgus robotam.

Ieteikumu skaits ir neierobežots, tāpēc jums var būt tik daudz ieteikumu, cik vēlaties. Tas ļauj jums iegūt papildu budžetu savam tirgus robotam. Čeks tiek izsniegts saskaņā ar noteiktiem noteikumiem un nosacījumiem, kurus varat apskatīt, apmeklējot Ai mārketing vietni naudas atmaksas sadaļā.

Kā izņemt savus ieņēmumus no Ai.Marketing

Lai veiktu izņemšanu, jums būs jāgaida, līdz pašreizējo naudas atdošanu apstiprinās naudas atmaksas programmas operatori. Kad naudas atmaksa ir apstiprināta, jums ir dažādas iespējas, lai to izņemtu.

Varat izmantot: bitcoin, ethereum, tether, perfectmoney, payeer, Master Card, VISA Card, yandex naudu, applepay, qiwi.

Ja reģistrējoties saņēmāt dāvanu karti 50 USD vērtībā. Jums tas vispirms būs jāatdod, pirms veicat naudas izņemšanu, no kurām pirmajai ir jābūt USD 100. Pēc tam jūs varat veikt visas izmaksas no USD 10

Izmantojot Ai.Marketing, jums nav jāattīsta nekādas prasmes. Vienkārši finansējot savu Marketbot, jūs varat gūt ļoti labu apgrozījumu ar naudas atmaksu. Tas ir vienkāršs bizness, kas ļauj ikvienam sākt darbu internetā. Turklāt, lai pelnītu naudu, sponsorēšana nav obligāta.

Ai.Marketing negatīvie aspekti ir tādi, ka naudas atmaksas laiks tiek apstiprināts vairākas dienas (16–83 dienas). Tas ir ilgs laiks, it īpaši, ja strādājat tiešsaistes biznesā. Tas ir iemesls, kāpēc Ai.Marketing vietne ir jāuzskata par ilgtermiņa ieguldījumu, nevis kā ātru naudas ieguvumu.

Neskatoties uz šo trūkumu, es ļoti iesaku jums sākt ar Ai.Marketing, jo tas ir pasīvo ienākumu avots.

Pievienojies caur linku un iegūsti jau 50$, kuri jau, sāks darbu un pelnīs jums ienākumus. 

https://ai.marketing/en/campaign/j1kr4sduyc

Bonusa nosacījumus iesakām izlasīt šeit: Kas ir Bonusa Projekti?

About Administrators

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *